Skip to main content

Nieuwsbrief maart 2025

Welkom bij de vierde editie van onze nieuwsbrief, speciaal voor u als installatiepartner! In deze nieuwsbrieven informeren we u maandelijks over belangrijke updates, relevante ontwikkelingen en handige tips om uw klanten nog beter van dienst te zijn.

Helene Derhaag - Manager Customer Service & Teleservice

Maak kennis met Hélène en haar rol binnen Securitas

Beste installateurs,

Ik stel me graag  aan u voor. Sinds mei 2016 ben ik werkzaam bij het Securitas Operations Center in Geldrop. Ik heb de afgelopen 9 jaar verschillende mooie functies mogen bekleden binnen het SOC waardoor ik de organisatie en de beveiligingsbranche goed heb leren kennen. Momenteel mag ik vanuit mijn rol binnen het SOC MT de afdelingen Teleservice en Customer Service aansturen. Ik woon samen met mijn man en 2 zoons in het mooie Son en Breugel en breng mijn vrije tijd graag door met mijn gezin, familie en vrienden.

Mijn doel is de kwaliteit van onze dienstverlening nog beter te laten aansluiten op de wensen en behoeften van onze klanten, maar ook op die van u als onze partner. We zijn druk bezig met de automatisering van ons aansluitproces, zetten in op de verdere ontwikkeling van MySecuritas en zitten in de laatste fase van de herinrichting van de afdeling Customer Service, waardoor we nog betere service kunnen gaan bieden aan specifieke klantgroepen en de partners waar we mee samenwerken. Hier zullen we u op korte termijn verder over informeren.

Heeft u vragen over wat we voor u kunnen betekenen vanuit Teleservice of Customer Service? Of heeft u ideeën of uitdagingen die u graag wilt delen?
Schroom dan niet om contact op te nemen, wij helpen u graag!

Hand met daarin een personal position alarm

Directe hulp met één druk op de knop: Personal Positioning Alarms (PPA’s) van Securitas

Voor wie is een PPA een uitkomst?

Onze PPA’s zijn ontworpen voor mensen die zich in situaties bevinden waarin directe hulpverlening essentieel kan zijn:

  • Alleenwerkers – mensen die geïsoleerd werken en snel hulp nodig kunnen hebben.
  • Mensen met verhoogde veiligheidsrisico’s – bijvoorbeeld door hun functie of werkomgeving.
  • Situaties waarin snelle en discrete alarmering cruciaal is.

Hoe werkt het?

  • Met één druk op de SOS-knop wordt een alarm verstuurd naar onze High Security Room (HSR).
  • Centralisten analyseren direct de situatie en schakelen indien nodig hulpdiensten of contactpersonen in.
  • GPS-locatiebepaling zorgt ervoor dat hulp snel ter plaatse is.
  • De optionele mandown-functionaliteit detecteert automatisch afwijkingen in beweging en slaat alarm als iemand zich in een onveilige situatie bevindt.

Bewezen effectiviteit in de praktijk

Vanuit Security – Professionals die alleen op pad zijn, kunnen met een PPA discreet een noodsignaal versturen. Dit geeft hen niet alleen extra veiligheid, maar ook vertrouwen in hun werk.

Vanuit Safety – Werknemers in omgevingen met een verhoogd risico hebben een directe lijn naar hulp, zelfs wanneer ze niet in staat zijn om zelf een alarm te activeren.

Met een PPA van Securitas staat veiligheid altijd binnen handbereik. Wilt u weten of een PPA een oplossing is voor uw klanten? 

 

MySecuritas Installateur: Vernieuwd, verbeterd en nu beschikbaar!

De afgelopen maanden hebben wij hard gewerkt aan de uitrol van MySecuritas voor Installateurs, de vernieuwde service binnen ons digitale platform MySecuritas. Deze nieuwe tool vervangt de oude Securitas Installer app, die niet meer beschikbaar is en zal verdwijnen uit de Apple App Store en Google Play Store.

🔹 Belangrijk: Bent u nog niet overgeschakeld? Download MySecuritas en activeer de module Installateur en blijf profiteren van de nieuwste functionaliteiten.

Wat is er nieuw?
Momenteel werken we aan diverse verbeteringen. In april lanceren we een uitgebreide testmodus, waarmee u:
✅ Zelf de eindtijd van de testmodus kunt instellen
✅ Systemen tot wel 7 dagen in test kunt zetten

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws voor u als installateur

Wilt u de nieuwsbrief op een ander e-mailadres ontvangen? Of wilt u een collega ook aanmelden? Zorg dat u geen updates mist en meld u eenvoudig aan.

Sorry, we ondersteunen deze browser niet. Gebruik een nieuwere browser zoals Chrome, Safari, Firefox of Edge om de website goed weer te geven.